Běh pro nadační fond Albert (30. 8. 2022)

Po celé prázdniny jsme s našimi rodinami sbírali nachozené a naběhané kilometry v rámci výzvy Nadačního fondu Albert. Celá akce vyvrcholila naší účastí na Charitativním běhu v úterý 30.8.2022.

Dostalo se nám velmi milého přijetí!! Tomáše Bábek, český dráhový cyklista, vyprávěl dětem svůj příběh. Velmi je zaujal i inspiroval. A poté už parádní běh po skvěle připravené trase v Praze. K tomu všemu úžasný doprovodný program.

Pro naše děti, z nichž některé byly v Praze vůbec poprvé, byl celý den obrovský zážitek. Ranní a dopolední cesta vlakem, Hlavní nádraží, Václavské náměstí, obchody, spousty různých lidí, společný oběd, mnoho a mnoho zážitků a pozdní noční návrat.

Velká výslužka v podobě ovoce a zdravého mlsání… a naběhané kilometry pro naše děti…

Charitativní běh byl pro nás i děti úžasným zážitkem s velkým přesahem. Propojení zaměstnanců Alberta s našimi pěstounskými rodinami a v nich vyrůstajícími dětmi, podpora zdravého životního stylu a pohyb, který by měl být přirozenou součástí našich dní. Díky za takovéto aktivity.
Za vyběhané kilometry, které se proměnily ve finanční dar v nemalé výši, budeme moci realizovat sportovní aktivity v rámci letního kempu v roce 2023.

Fotogalerie z akce

Sdílejte článek

Související novinky

Sledujte nás

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek emailem, budeme vás informovat o všem co se u nás děje, nebojte, kdykoliv se můžete odhlásit…

Mohlo by vás zajímat