Diamantový letní kemp (1.8. – 5.8. 2022)

V prvním srpnovém týdnu byl realizován další z tradičních Letních kempů pro diamantové děti. 

Cílem bylo umožnit pěstounům odpočinek a dětem nabídnout přátelský,  poučný, zábavný i terapeutický týdenní čas s ostatními dětmi, které také vyrůstají v náhradních rodinách. Kemp vedly Laďka, Lucka a Vlaďka, za pomoci dobrovolníků Lenky, Markét a Kuby. Zúčastnilo se 22 dětí. Počasí nám přálo až moc, bylo velké teplo, přesto jsme společně nachodili 80 000 kroků a nejezdili desítky a někteří stovky kilometrů vlakem. V průběhu týdne jsme navštívili Výtopnu Jaroměř – železniční muzeum, Safari Park Dvůr Králové, Tematický zábavní park Správčák, Malou vodní elektrárnu Hučák, Klopotovské údolí, dětská hřiště a nechyběl ani piknik. Děkujeme rodinám za důvěru a věříme, že za rok se s dětmi na této prima akci znovu shledáme!

Kemp byl finančně a materiálně podpořen těmito donátory: NROS – Nadace rozvoje občanské společnosti z programu Vy rozhodujete, my pomáháme,  BombusenergyPotravinová banka Hradec Králové, z.s.
Děkujeme za vstřícnost  Safari Park Dvůr Králové – Safari Gastro a rodině  Lucie Erbanové za poskytnutí zázemí na Správčáku. 

Fotogalerie z akce

Sdílejte článek

Související novinky

Sledujte nás

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek emailem, budeme vás informovat o všem co se u nás děje, nebojte, kdykoliv se můžete odhlásit…

Mohlo by vás zajímat